Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

30. 01. 2020 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s.

Od pátku 31. 1. 2020 bude Nemocnice Jindřichův Hradec uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění v jindřichohradeckém okrese vyhlásil předseda představenstva Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Ing. Miroslav Janovský zákaz návštěv pacientů. Platit bude od pátku 31. ledna do odvolání.

celá zpráva

28. 01. 2020 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Od čtvrtka 30. ledna bude Nemocnice Strakonice uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění ve strakonickém okrese vyhlásil ředitel Nemocnice Strakonice MUDr. Bc. Tomáš Fiala, MBA zákaz návštěv pacientů. Platit bude od čtvrtka 30. ledna do odvolání.

celá zpráva

27. 01. 2020 / Nemocnice Písek, a. s.

Čekárna písecké XXL ambulance se plní nejvíce nyní – v lednu

Začátek nového roku je nejčastějším obdobím, kdy se lidé s nadváhou rozhodnou k hubnutí. Nápor je během ledna největší také v XXL ambulanci, kterou provozuje Nemocnice Písek, a. s. Ambulancí už prošly stovky obézních i extrémně obézních lidí, kterým se pod dohledem zkušené lékařky a nutriční terapeutky podařilo zhubnout a ve velkém procentu případů svou váhu udržet.

celá zpráva

27. 01. 2020 / Nemocnice Písek, a. s.

Do Písku se sjedou kaplani jihočeských nemocnic

Písecká nemocnice se stane místem prvního setkání kaplanů jihočeských nemocnic. Ve středu 29. ledna se do ní sjedou kaplanky a kaplani z nemocnic Tábor, Strakonice, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov a Prachatice. Vedle výměny zkušeností se společně pomodlí za pacienty.

celá zpráva