Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

04. 02. 2019 / Nemocnice Tábor, a. s.

Vyhlášení zákazu návštěv v táborské nemocnici

Vzhledem k nárůstu chřipkových a ostatních akutních respiračních onemocnění vyhlašuje Nemocnice Tábor, a. s., od pondělí 4. 2. 2019 zákaz návštěv. Zákaz návštěv platí do odvolání.

celá zpráva

01. 02. 2019 / Nemocnice Strakonice, a.s.

Nemocnice Strakonice uspořádala Den otevřených dveří. Návštěvnice seznámila s odděleními i některými odbornými výkony

Ve středu 30. ledna 2019 se uskutečnil Den otevřených dveří Nemocnice Strakonice pro žáky devátých tříd základních škol ze strakonického okresu a okolí. Celkem se tohoto dne zúčastnilo 48 budoucích studentek.

celá zpráva

01. 02. 2019 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Od pátku 1. února 2019 platí v Nemocnici České Budějovice zákaz návštěv

Nemocnice České Budějovice vyhlašuje od pátku 1. února 2019 zákaz návštěv. Důvodem je nárůst chřipkových onemocnění v okrese České Budějovice. Zákaz návštěv potrvá až do odvolání.

celá zpráva

29. 01. 2019 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

POZVÁNKA - DEN ZDRAVÍ 31. 1. 2019

Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá zdravotně-edukační akci, jejímž záměrem je upozornit na důležitost očkování a dodržování základů hygieny.

celá zpráva