Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

21. 06. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice investovala do svého rozvoje stovky milionů

Moderní přístroje, nové pokoje, krásnější prostředí – písecká nemocnice se v uplynulých letech výrazně proměnila. Do svého rozvoje investovala jen během posledních pěti let v součtu více než 200 milionů korun s cílem zvýšit komfort pacientů při jejich hospitalizaci nebo návštěvě ambulancí a samozřejmě kvalitu.

celá zpráva

13. 06. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice má díky nadaci nové monitory dechu

Dětské oddělení písecké nemocnice má pro novorozence a hospitalizované kojence šest nových monitorů dechu. Přístroje, které hlídají pravidelnost dechu miminek a zvyšují tak jejich ochranu před syndromem náhlého úmrtí kojence, získalo darem od Nadace Křižovatka.

celá zpráva

13. 06. 2022 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Omezení provozu Nemocnice Prachatice, a. s., během července po dobu realizace nezbytných stavebních investic

Dovolte nám, abychom Vás předem informovali o připravovaném omezení provozu a operativy v prachatické nemocnici o letošních prázdninách.

celá zpráva

10. 06. 2022 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice slavnostně otevřela nové pracoviště centrálních operačních sálů a centrální sterilizace

Nemocnice České Budějovice, a.s. v pátek 10. června slavnostně otevřela nové centrální operační sály a novou centrální sterilizaci. Stavba byla realizována v období od listopadu 2019 do května 2022 sdružením firem OHLA ŽS a Metrostav. Celkové náklady stavby činily včetně nákladů na projektovou přípravu a dalších souvisejících výdajů 1,15 miliardy Kč vč. DPH.

celá zpráva