Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

26. 06. 2019 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

K utlumení porodních bolestí mohou maminky v Nemocnici České Budějovice využít takzvaný rajský plyn. Poskytován je zdarma

Zcela zdarma mohou nastávající maminky v Nemocnici České Budějovice, a.s. využít během porodu takzvanou inhalační analgesii, ke které se používá medicinální plyn složený z oxidu dusného a kyslíku v poměru 1:1, lidově řečeno rajský plyn.

celá zpráva

24. 06. 2019 / Nemocnice Tábor, a. s.

Oznámení pro občany - Zvýšená opatrnost v areálu Nemocnice Tábor, a.s.

V průběhu dnešního dne 24.6.2019 dojde k přerušení vstupního chodníku do hlavní budovy nemocnice z důvodu natažení kabelových rozvodů. Přístupový chodník bude zajištěn dřevěným přemostěním, tak aby nebyl omezen přístup do nemocnice.

celá zpráva

21. 06. 2019 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice dokončila rekonstrukci kaple

Nemocnice Písek, a. s., dokončila obnovu nejstarší a poslední samostatně stojící budovy v areálu tohoto zdravotnického zařízení, která dříve sloužila jako umrlčí komora, kaple a pitevna. Nemocnice a její zřizovatel Jihočeský kraj využijí rekonstruovaný objekt jako multifunkční prostor. Služby zde poskytne oddělení spirituální péče, logopedie, rehabilitace, technologicky je připraven i pro vzdělávání, konference, školení.

celá zpráva

20. 06. 2019 / Nemocnice Tábor, a. s.

Den dětí v táborské nemocnici

Kdo zavítal v sobotu 15. června do areálu Nemocnice Tábor, a.s., nemohl přehlédnout děti, pobíhající v nemocničním parku. V místech, kde jsme začátkem října loňského roku zasadili lípu svobody a uložili do země časovou schránku, slavily děti zaměstnanců naší nemocnice Dětský den.

celá zpráva