Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

26. 03. 2019 / Nemocnice Tábor, a. s.

Světový den ledvin v táborské nemocnici

Světový den ledvin vyhlašují Mezinárodní federace pro onemocnění ledvin a Mezinárodní nefrologická společnost každoročně na druhý březnový čtvrtek v měsíci. Druhý týden v březnu však byly v našem okrese také „vyhlášeny“ jarní prázdniny. Z tohoto důvodu jsme preventivní akci, věnující se ledvinám, odsunuli na čtvrtek 28. března 2018.

celá zpráva

25. 03. 2019 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s.

Nemocnice Jindřichův Hradec slavnostně otevře rekonstruované Oddělení následné a rehabilitační péče – stanice „B“

Oddělení následné a rehabilitační péče Nemocnice Jindřichův Hradec (ONRP) slavnostně otevře v pavilonu A (bývalý dětský pavilon) nové rekonstruované prostory pro stanici „B“ a lůžka DIOP. Akce se uskuteční ve čtvrtek 28. března 2019 od 14 hodin.

celá zpráva

21. 03. 2019 / Nemocnice Písek, a. s.

Obrázky dětí zdobí zdi nemocnice

Písecká nemocnice je s příchodem jara o něco vlídnější a barevnější. Zasloužily se o to děti z družiny Základní školy E. Beneše v Písku, které pod vedením vedoucí vychovatelky Mgr. Radky Zapletalové namalovaly pro nemocnici řadu obrázků. Ty zdobí chodby několika oddělení.

celá zpráva

20. 03. 2019 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Možnost preventivního vyšetření ledvin využilo v Nemocnici Strakonice pětačtyřicet lidí

Ve čtvrtek 14. března zvala nefrologická ambulance Nemocnice Strakonice zájemce z řad široké veřejnosti k preventivnímu vyšetření ledvin. Možnost využilo pětačtyřicet lidí. Akce se uskutečnila v dopoledních hodinách v rámci Světového dne ledvin.

celá zpráva