Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

30. 12. 2020 / Jihočeské nemocnice, a. s.

Jihočeské nemocnice startují očkování proti koronaviru

Ve středu 30. prosince obdržely jihočeské nemocnice 975 dávek vakcíny COMIRNATY proti covid-19. Jako první zahájí očkování svých zaměstnanců Nemocnice České Budějovice, a.s., která je jedním ze 30 páteřních očkovacích center v České republice.

celá zpráva

23. 12. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

Oznámení o omezení provozu ORL oddělení

Od dnešního dne tj. 23.12.2020 se z důvodu nemoci personálu dočasně omezuje chod ORL oddělení.

celá zpráva

18. 12. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

Projekty a činnosti Nemocnice Tábor, a.s., podporované Jihočeským krajem v roce 2020

Nemocnice Tábor, a.s., uzavřela se svým zakladatelem Jihočeským krajem smlouvy o poskytnutí neinvestičních dotací, jejichž cílem je kompenzace vynaložených nákladů, které nejsou zcela pokryty tržbami od zdravotních pojišťoven nebo od jiných subjektů.

celá zpráva

11. 12. 2020 / Nemocnice Písek, a. s.

Jihočeský kraj podpořil pohotovost i sociální lůžka písecké nemocnice

Téměř devět milionů korun – to je částka, kterou Jihočeský kraj podpořil píseckou nemocnici v letošním roce. Finance nemocnice využila na mzdy lékařů dětské a dospělé pohotovosti, na sociální pracovníky i na odborné vzdělání lékařů.

celá zpráva