Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

02. 02. 2018 / Nemocnice Tábor, a.s.

Vyhlášení zákazu návštěv

Nemocnice Tábor, a.s. vyhlašuje od soboty 3.2.2018 zákaz návštěv

celá zpráva

25. 01. 2018 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Nové bistro v areálu Nemocnice Jindřichův Hradec bude sloužit pacientům i široké veřejnosti

V pátek 2. února zahájí provoz nově zřízené bistro v areálu Nemocnice Jindřichův Hradec. Sloužit bude nejen pacientům a zaměstnancům nemocnice, ale i široké veřejnosti.

celá zpráva

25. 01. 2018 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Od soboty 27. ledna bude Nemocnice Jindřichův Hradec uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění v jindřichohradeckém okrese vyhlásil ředitel Nemocnice Jindřichův Hradec Ing. Miroslav Janovský zákaz návštěv pacientů. Platit bude od soboty 27. ledna do odvolání.

celá zpráva

24. 01. 2018 / Nemocnice Strakonice, a.s.

Od soboty 27. ledna bude Nemocnice Strakonice uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění ve strakonickém okrese vyhlásil ředitel Nemocnice Strakonice MUDr. Bc. Tomáš Fiala, MBA zákaz návštěv pacientů. Platit bude od soboty 27. ledna do odvolání.

celá zpráva