Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

19. 05. 2022 / Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocnice Tábor, a.s., mění místo odběrů PCR a Antigenních testů na COVID - 19

Od pondělí 23. 5. 2022 budou prováděny odběry PCR a Antigenních testů na příjmové ambulanci Infekčního oddělení - v budově E.

celá zpráva

18. 05. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Odborníci na rakovinu prsu se sejdou kvůli novinkám v oboru

Odborníci na rakovinu prsu i jejich kolegové z oborů příbuzných a spolupracujících se po dvou letech opět setkají v Písku, aby diskutovali o tomto závažném onemocnění. Oddělení chirurgie Nemocnice Písek tam pro ně koncem tohoto května chystá Písecký mamologický den.

celá zpráva

09. 05. 2022 / Jihočeské nemocnice, a. s.

Soutěž Medik roku se vrací. Nově v on-line podobě

Po dvouleté přestávce, kvůli pandemii nemoci covid-19, se v roce 2022 do jihočeských nemocnic vrací oblíbená prestižní soutěž „Medik roku 2022". Novinkou 6. ročníku soutěže, určené pro studenty 4. - 6. ročníků medicíny, je její konání on-line formou. Nově také nesoutěží celé týmy, ale jednotlivci. Registrace na stránce www.medikroku.cz už byla zahájena a poběží po celou dobu soutěže. Ta odstartuje 9. května ve 12 hod a potrvá až do konce měsíce.

celá zpráva

06. 05. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Písecké OČKO se přesunulo před nemocnici

Písecké očkovací centrum funguje ode dneška v nových prostorách. Zájemci o očkování proti onemocnění Covid-19 je naleznou v místě dřívějšího odběrového místa, mimo areál nemocnice.

celá zpráva