Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

17. 04. 2020 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice Písek se postupně vrací k běžnému provozu, epidemiologická situace to v této chvíli dovoluje

Písecká nemocnice stejně jako další jihočeské nemocnice v následujících dvou týdnech postupně obnoví plánovaný provoz. Vrátí se tak k běžnému provozu v oblasti plánované hospitalizace pacientů, operací, výkonů a vyšetření. Běžný provoz nemocnice obnovují v souladu s doporučením Ministerstva zdravotnictví ČR. Záviset bude i na epidemiologické situaci v regionu.

celá zpráva

17. 04. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

Informace o organizaci zdravotní péče od 20. dubna 2020

Jako reakce na stávající postup a doporučení Ministerstva zdravotnictví a vlády ČR přistupuje Nemocnice Tábor, a.s. k postupnému přibližování normálního chodu nemocnice, a to v následujících krocích:

celá zpráva

17. 04. 2020 / Jihočeské nemocnice, a. s.

Jihočeské nemocnice v souladu s doporučením Ministerstva zdravotnictví ČR v následujících dvou týdnech postupně obnoví plánovaný provoz

„Do konce dubna postupně obnoví všechny jihočeské nemocnice plánovaný provoz v rozsahu hospitalizací, operací, výkonů a vyšetření. Zároveň bude i nadále ve všech nemocnicích probíhat činnost odběrových a třídících COVID center“, upřesnil člen představenstva holdingu Jihočeské nemocnice, a.s. Ing. Michal Čarvaš, MBA.

celá zpráva

16. 04. 2020 / Nemocnice Strakonice, a. s.

NEMOCNICE STRAKONICE - PŘÍTOMNOST TŘETÍ OSOBY PŘI PORODU

V souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví č. 16214/2020-1/MIN/KAN, které nabylo účinnosti dne 16. 4. 2020 v 00.00 hod., umožňuje Nemocnice Strakonice, a.s. přítomnost třetí osoby při porodu při splnění následujících podmínek.

celá zpráva