Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

12. 01. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

V Písku budují nové očkovací a testovací centrum

Písecké očkovací centrum se za necelé dva měsíce přesune z nynějších prostor nemocniční rehabilitace mimo areál nemocnice. Zájemci o očkování proti onemocnění Covid-19 je už koncem února 2022 naleznou v místě nynějšího odběrového místa v předpolí nemocnice.

celá zpráva

07. 01. 2022 / Jihočeské nemocnice, a. s.

Jihočeské nemocnice připravují laboratoře na omikron - inovují přístroje a navyšují kapacitu vyhodnocených PCR testů

Jihočeské nemocnice navýší kapacitu laboratorních pracovišť pro vyhodnocování PCR testů. Bude to možné díky dovybavení laboratoří přístroji, které zvládají vyhodnotit více odebraných vzorků v kratším čase než doposud.

celá zpráva

06. 01. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice koupí další přístroj pro automatizaci PCR testování

Až 2000 vzorků slin či výtěrů denně bude schopna už v na konci ledna vyšetřit laboratoř písecké nemocnice v souvislosti s PCR testováním na onemocnění Covid-19. Větší počet rozborů v krátkém časovém intervalu zajistí nový přístroj. Po nedávno zakoupeném analyzátoru bude dalším laboratorním pomocníkem pro rychlejší určení virové nákazy.

celá zpráva

05. 01. 2022 / Jihočeské nemocnice, a. s.

Silvestr patřil k těm klidnějším, shodují se lékaři Jihočeských nemocnic

Jako jednu z klidnějších hodnotí lékaři Jihočeských nemocnice, a.s. uplynulou silvestrovskou noc. Dohromady bylo ve všech nemocnicích ošetřeno okolo jednoho sta pacientů.

celá zpráva