Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

25. 01. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Vlastní ordinaci opustila kvůli práci v nemocnici

Přestože se veřejná zdravotnická zařízení často potýkají s odchodem svých zaměstnanců do soukromých ordinací, v Písku se stal případ zcela opačný. Známá a oceňovaná praktická lékařka tam opustila svou soukromou praxi kvůli práci v nemocnici.

celá zpráva

18. 01. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Očkovací centrum v Písku funguje přesně rok a blíží se k jubilejní dávce

Přesně před rokem – 18. ledna 2021 – byl na okraji areálu nemocnice v bezbariérovém, oboustranně průchozím objektu rehabilitace spuštěn provoz píseckého očkovacího centra. V následujícím týdnu zde zdravotníci podají stou tisící dávku vakcíny proti onemocnění Covid-19.

celá zpráva

17. 01. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

V Písku pečují o pacienty s mrtvicí bez omezení i v době Covid-19

Písecká nemocnice je jedním z několika zdravotnických zařízení v tuzemsku, která navzdory většímu počtu hospitalizovaných pacientů s Covid-19 nezrušila nebo neomezila akutní péči o nemocné s cévní mozkovou příhodou neboli mrtvicí. Neurologické oddělení nepřetržitě provozuje iktové centrum s urgentním příjmem, díky němuž mají pacienti s mrtvicí co největší šanci na vysokou kvalitu dalšího života.

celá zpráva

14. 01. 2022 / Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocnice Tábor, a.s. nabízí nově PCR diagnostiku viru SARS-CoV-2 ze slin

Nemocnici Tábor, a.s. se podařilo vybavit Oddělení lékařské mikrobiologie velkokapacitní linkou sloužící k detekci viru SARS-CoV-2. Nová moderní metoda přináší celou řadu benefitů. Prvním je navýšení kapacity vyšetřených vzorků až na 1500 za den, novinkou je také PCR detekce viru SARS-CoV-2 ze vzorku slin.

celá zpráva