Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

04. 04. 2019 / Nemocnice Tábor, a. s.

SVĚTOVÝ DEN ZDRAVÍ 2019

Na 7. dubna připadá Světový den zdraví, který každoročně vyhlašuje Světová zdravotnická organizace. Po celém světě se konají různé události zaměřené především na prevenci onemocnění a zlepšení kvality života.

celá zpráva

02. 04. 2019 / Nemocnice Strakonice, a.s.

Nemocnice Strakonice opraví vjezd do areálu

Ve čtvrtek 4. dubna bude zahájena oprava vjezdu do Nemocnice Strakonice. Stavební práce potrvají zhruba čtrnáct dní.

celá zpráva

29. 03. 2019 / Nemocnice Písek, a. s.

Pacienti se lépe vyznají na webu nemocnice

Nemocnice Písek v uplynulém týdnu zprovoznila nové webové stránky, které jsou přehlednější a uživatelsky přívětivější. Veřejnost na nich nalezne ucelené informace o nemocničních odděleních, zdravotních výkonech, ordinačních hodinách jednotlivých ambulancí i potřebné kontakty. Prostřednictvím webu se může každý do nemocnice i podívat – virtuálně.

celá zpráva

28. 03. 2019 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

MUDr. Břetislav Shon odchází z funkce předsedy představenstva Nemocnice České Budějovice, a. s.

Ke dni 28. března 2019 odstupuje MUDr. Břetislav Shon z postu předsedy představenstva Nemocnice České Budějovice, do kterého byl zvolen 15. března 2005. Ke stejnému datu také končí jeho členství v představenstvu Nemocnice České Budějovice, a.s. Z těchto postů odchází na vlastní žádost po dovršení věku 70 let.

celá zpráva