Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

29. 11. 2023 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice Písek je jako zaměstnavatel druhá nejlepší v celé ČR

Nemocnice Písek je druhou nejlepší tuzemskou nemocnicí v přístupu k zaměstnancům. Vyplývá to z výsledků letošního celostátního klání nemocnic, které už řadu let organizuje HealthCare Institute a v němž kvalitu nemocnic posuzují sami pacienti a zaměstnanci. Výsledky hodnocení byly zveřejněny dnes (28. 11.) na konferenci k efektivitě nemocnic v Praze.

celá zpráva

29. 11. 2023 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Nemocnice Strakonice je třetí nejlepší v republice

Nemocnice Strakonice zůstala „na bedně“. V 18. ročníku celostátního projektu „Nemocnice ČR 2023“, který organizuje HealthCare Institute o.p.s., obsadila strakonická nemocnice 3. místo. Cílem projektu je sestavit žebříček nemocnic dle jejich finanční kondice, míry bezpečnosti a také spokojenosti ambulantních i hospitalizovaných pacientů a zaměstnanců nemocnic.

celá zpráva

22. 11. 2023 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice Písek spouští stipendijní program pro mediky

Sto osmdesát tisíc korun jako příspěvek ke studiu, bezplatné vzdělávání na odborných kurzech, nácvik praktických lékařských dovedností a praxe ve špičkovém zdravotnickém zařízení. Tak vypadá stipendijní program pro studenty pátých a šestých ročníků lékařských fakult, který právě spouští Nemocnice Písek.

celá zpráva

16. 11. 2023 / Nemocnice Písek, a. s.

Písecká nemocnice spouští ambulanci pro pacienty s osteoporózou

Dneškem zahajuje provoz Osteologická ambulance Nemocnice Písek, která bude sloužit péči o pacienty s osteoporózou, lidově řídnutím kostí. Bude otevřena v úterky a čtvrtky a bude zajišťovat kompletní léčbu nemocných s osteoporózou.

celá zpráva