Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

27. 07. 2020 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Zákaz návštěv v Nemocnici Prachatice

Nemocnice Prachatice, a.s. vyhlašuje po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí Jihočeského kraje od 28. července 2020 zákaz návštěv v souvislosti s narůstajícím počtem případů onemocnění COVID-19 v okrese Prachatice.

celá zpráva

23. 07. 2020 / Nemocnice Dačice, a. s.

Zákaz návštěv v Nemocnici Dačice

Nemocnice Dačice, a.s. vyhlašuje od 23. července 2020 zákaz návštěv v souvislosti s narůstajícím počtem případů onemocnění COVID-19 v okrese Jindřichův Hradec a v okrese Jihlava. Zákaz návštěv je vyhlášen do odvolání.

celá zpráva

22. 07. 2020 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s.

Zákaz návštěv v Nemocnici Jindřichův Hradec

Z důvodu narůstajícího počtu případů onemocnění COVID-19 v okrese Jindřichův Hradec je po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí Jihočeského kraje vyhlášen od středy 22. 7. 2020 až do odvolání zákaz návštěv v Nemocnici Jindřichův Hradec, a.s.

celá zpráva

10. 07. 2020 / Nemocnice Strakonice, a. s.

V Nemocnici Strakonice se věnují projektu zaměřenému na fyzickou manipulaci s pacienty při ošetřovatelské péči

Do tříletého projektu Fyzická manipulace s pacienty při ošetřovatelské péči, který je Interním multidisciplinárním výzkumem podpořeným Zdravotně sociální fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, se zapojila Nemocnice Strakonice, a.s.

celá zpráva