Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

30. 05. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

V péči Píseckých logopedů jsou i klienti z okolních okresů

Na píseckou nemocnici se obrací stále více zájemců z okolních okresů, kteří chtějí pomoci odstranit vadu řeči. Důvodem jsou jak dobré výsledky práce píseckých logopedů s poruchami výslovnosti u dětí, dospělých nebo například pacientů po cévní mozkové příhodě, tak nedostatek klinických logopedů.

celá zpráva

26. 05. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

V Písku odhalí vrozené vady velmi brzy – speciální vyšetření budou provádět i nadále

Písecká nemocnice bude i nadále provádět vyšetření, které dokáže už v prvních třech měsících těhotenství zachytit vrozené vývojové vady plodu. Těhotné ženy z Písecka i okolních okresů tak nebudou muset za specializovanou péčí cestovat do Českých Budějovic nebo do Prahy. Právě písecká nemocnice je totiž vedle jedné soukromé ordinace v Českých Budějovicích jediným místem v jižních Čechách, kde toto vyšetření provádí.

celá zpráva

19. 05. 2022 / Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocnice Tábor, a.s., mění místo odběrů PCR a Antigenních testů na COVID - 19

Od pondělí 23. 5. 2022 budou prováděny odběry PCR a Antigenních testů na příjmové ambulanci Infekčního oddělení - v budově E.

celá zpráva

18. 05. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Odborníci na rakovinu prsu se sejdou kvůli novinkám v oboru

Odborníci na rakovinu prsu i jejich kolegové z oborů příbuzných a spolupracujících se po dvou letech opět setkají v Písku, aby diskutovali o tomto závažném onemocnění. Oddělení chirurgie Nemocnice Písek tam pro ně koncem tohoto května chystá Písecký mamologický den.

celá zpráva