Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

19. 06. 2023 / Nemocnice Tábor, a. s.

Táborská nemocnice pořádala speciální endoskopický workshop

Dne 13. 6. 2023 Nemocnice Tábor pořádala speciální vzdělávací akci. Na nově otevřeném skiaskopickém pracovišti gastroenterologického oddělení se uskutečnil digestivní endoskopický workshop.

celá zpráva

14. 06. 2023 / Nemocnice Písek, a. s.

Písecká porodnice přichystala pro rodičky s miminky fotokoutek

První okamžiky se svým miminkem si mohou rodičky v Písku nově zvěčnit ve speciálně vyzdobeném prostoru. Gynekologicko-porodnické oddělení písecké nemocnice pro ně přichystalo fotokoutek s dětskými motivy v pozadí a tabulí, kam lze napsat jméno novorozence, datum a čas jeho narození, případně i další podrobnosti.

celá zpráva

09. 06. 2023 / Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocnice Tábor investuje do nové sterilizační a mycí techniky. Zvyšuje tím bezpečnost a pohodlí zaměstnanců a šetří čas

Na přelomu dubna a května Nemocnice Tábor započala rozsáhlou přístrojovou modernizaci pracovišť sterilizace na centrálních operačních sálech. Investice ve výši bezmála 18,5 milionů korun je součástí modernizačního projektu, který bude financován z evropských fondů REACT-EU. Cílem této akce bylo významné zkvalitnění materiální základny nemocnice a zrychlení předoperační přípravy nástrojového vybavení používaného při operačních výkonech na centrálních operačních sálech.

celá zpráva

07. 06. 2023 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Premiér Fiala navštívil ve středu 7. června českobudějovickou nemocnici

Nemocnici České Budějovice, a.s. navštívil za doprovodu hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby předseda vlády ČR Petr Fiala. Spolu s generálním ředitelem krajské nemocnice Michalem Šnorkem prošli vybraná pracoviště.

celá zpráva