Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

15. 06. 2020 / Nemocnice Strakonice, a. s.

V lékárně Nemocnice Strakonice si budete moci nechat bezplatně zkontrolovat znaménka

Trápí vás mateřské znaménko? Máte podezření, že by pro vás mohlo být nebezpečné? Ve čtvrtek 18. června můžete navštívit lékárnu strakonické nemocnice a znaménka si nechat bezplatně prohlédnout.

celá zpráva

15. 06. 2020 / Nemocnice Písek, a. s.

Novorozenci bez rodičů opouštějí porodnici s kufříkem

Fotografie, otisk chodidla a drobné dárky – takovou památku na narození dítěte si z písecké porodnice odnášejí rodiče miminek. Stejnou výbavu ale dostanou i ti novorozenci, kterých se jejich rodiče vzdali.

celá zpráva

10. 06. 2020 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice spolupracuje s bezpečnostními složkami státu a města při ochraně svých zaměstnanců

Písecká nemocnice se už několik let zaměřuje na prevenci násilí ve zdravotnictví. S pomocí odborníků učí sestry a lékaře jednat s agresivními a podnapilými pacienty. Reaguje na rizikové situace, kterým jsou zdravotníci při své práci vystaveni.

celá zpráva

09. 06. 2020 /

Hudba Hradní stráže a Policie České republiky poděkovala koncertem zaměstnancům Nemocnice České Budějovice

V prostorách parku Nemocnice České Budějovice, a.s. čekalo na její zaměstnance v úterý 9. června nevšední hudební překvapení, o které se postarala Hudba Hradní stráže a Policie České republiky.

celá zpráva