Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

30. 03. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

Vyjádření k mimořádnému opatření na chirurgii

Vyjádření k mimořádnému opatření na chirurgii

celá zpráva

25. 03. 2020 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Nemocnice Strakonice zahájila tzv. PCR diagnostiku pacientů s koronavirovou infekcí

Nemocnice Strakonice, a.s. je třetí jihočeskou laboratoří schopnou toto vyšetření v plném rozsahu provádět. Po otevření speciálního odběrového místa pro pacienty s podezřením na nemoc COVID-19 se tím dovršil komplexní diagnostický přístup strakonické nemocnice k tomuto onemocnění.

celá zpráva

25. 03. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocnice Tábor, a.s. zřizuje TŘÍDICÍ CENTRUM

Nemocnice Tábor, a.s. přistupuje k dalším opatřením pro snížení rizika přenosu nemoci COVID-19 nejen mezi pacienty, ale i na zdravotníky.

celá zpráva

24. 03. 2020 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Nemocnice Prachatice otevírá od středy 25. března ODBĚROVÉ MÍSTO PRO PACIENTY S PODEZŘENÍM Z NÁKAZY COVID-19

Pacienti budou vyšetřeni na doporučení praktického lékaře, epidemiologa či lékaře Infekčního oddělení Nemocnice České Budějovice. Provozní doba tohoto odběrového místa bude v rozsahu: PO - PÁ: 8.00 - 14.00 hod.

celá zpráva