Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

26. 07. 2019 / Nemocnice Tábor, a. s.

Příměstský tábor pro děti zaměstnanců NT, a.s., „MLADÝ ZÁCHRANÁŘ“

V areálu Nemocnice Tábor, a.s., je tento týden vidět i slyšet neobvykle mnoho dětí. V pondělí 22. července byl zahájen příměstský tábor pro děti zaměstnanců naší nemocnice „MLADÝ ZÁCHRANÁŘ“, zaměřený na činnost integrovaného záchranného systému.

celá zpráva

17. 07. 2019 / Nemocnice Strakonice, a.s.

Nemocnice Strakonice, a.s. pořídila nový sanitní vůz k přepravě pacientů regionu Strakonicka

V pondělí 22. července se v 9.30 hodin uskuteční v Nemocnici Strakonice, a.s. křest nového sanitního vozu Renault Traffic, který obsahuje jedno lůžko, jedno křeslo pro kardiaky a další dvě místa pro sedící pacienty.

celá zpráva

01. 07. 2019 / Nemocnice Písek, a. s.

Japonci podpořili písecké nedonošence

Písecký strojírenský podnik AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o., který je dceřiným výrobním závodem společnosti AISIN EUROPE S.A., patřící do japonské globální skupiny AISIN SEIKI Co., Ltd., věnoval půl milionu korun Nemocnici Písek, a.s.Ta za finanční dar nakoupila plicní ventilátor pro nedonošené děti.

celá zpráva

27. 06. 2019 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Vysoké náborové příspěvky, ale i podpora stálých zaměstnanců. Vedení Nemocnice České Budějovice představilo balík motivačních nástrojů

Dlouhodobě udržitelný a transparentně definovaný počet vlídných zaměstnanců z pohledu vyváženosti kvality a bezpečí poskytované péče na straně jedné a ekonomických možností na straně druhé. Rozdělení přesčasové práce zohledňující individuální možnosti jednotlivých zaměstnanců. Podpora systematického vzdělávání a předávání erudice. To jsou hlavní cíle personální politiky Nemocnice České Budějovice, a.s. Balík motivačních nástrojů prezentoval Michal Šnorek, předseda představenstva Nemocnice České Budějovice.

celá zpráva