Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

22. 06. 2022 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice dokončila kompletní rekonstrukci Gastroenterologického oddělení

Necelé tři měsíce po otevření nového endoskopického centra Gastroenterologického oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. byla dokončena také rekonstrukce ambulantní části tohoto pracoviště. V rekordním čase se podařilo původní ambulantní a endoskopické prostory přestavět a vytvořit moderní zázemí pro ambulantní péči o gastroenterologické pacienty

celá zpráva

21. 06. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice investovala do svého rozvoje stovky milionů

Moderní přístroje, nové pokoje, krásnější prostředí – písecká nemocnice se v uplynulých letech výrazně proměnila. Do svého rozvoje investovala jen během posledních pěti let v součtu více než 200 milionů korun s cílem zvýšit komfort pacientů při jejich hospitalizaci nebo návštěvě ambulancí a samozřejmě kvalitu.

celá zpráva

13. 06. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Nemocnice má díky nadaci nové monitory dechu

Dětské oddělení písecké nemocnice má pro novorozence a hospitalizované kojence šest nových monitorů dechu. Přístroje, které hlídají pravidelnost dechu miminek a zvyšují tak jejich ochranu před syndromem náhlého úmrtí kojence, získalo darem od Nadace Křižovatka.

celá zpráva

13. 06. 2022 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Omezení provozu Nemocnice Prachatice, a. s., během července po dobu realizace nezbytných stavebních investic

Dovolte nám, abychom Vás předem informovali o připravovaném omezení provozu a operativy v prachatické nemocnici o letošních prázdninách.

celá zpráva