Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

19. 02. 2020 / Nemocnice Prachatice, a. s.

V rámci Světového dne ledvin se zájemci budou moci nechat preventivně vyšetřit v Nemocnici Prachatice

Ve čtvrtek 12. března se uskuteční Světový den ledvin. Připojí se k němu také Nemocnice Prachatice, která zve zájemce o preventivní vyšetření do nefrologické ambulance.

celá zpráva

19. 02. 2020 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice zaznamenala rekordní nárůst počtu zaměstnanců

„Za poslední rok došlo k nárůstu počtu zaměstnanců českobudějovické nemocnice napříč profesemi o 150 na téměř 3 000 pracovníků“, uvádí předseda představenstva Nemocnice České Budějovice MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D. Pro srovnání, průměrný meziroční nárůst počtu zaměstnanců v předchozích pěti letech byl kolem 50 zaměstnanců ročně.

celá zpráva

17. 02. 2020 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Prachatická nemocnice má další dva moderní operační stoly

Dvěma zbrusu novými operačními stoly RAMED s výměnnou pracovní deskou a dalším příslušenstvím disponují centrální operační sály Nemocnice Prachatice, a.s. Instalovány byly v první polovině února.

celá zpráva

17. 02. 2020 / Nemocnice Strakonice, a.s.

Strakonická nemocnice se opět otevírá návštěvám

S výjimkou Oddělení tuberkulózy a respiračních nemocí (plicní odd.) bude od úterý 18. února opět otevřena návštěvám Nemocnice Strakonice, a.s.

celá zpráva