Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

31. 03. 2022 / Nemocnice Tábor, a. s.

Samoobslužné výdejní místo Z-BOX Zásilkovny u nemocnice

V době pandemie koronaviru se významně zvýšil zájem o doručování balíčků prostřednictvím zásilkových služeb. Nemocnice Tábor, a. s., má přes 1 000 zaměstnanců, což představuje takové město ve městě. Abychom šetřili čas našim zaměstnancům, v pondělí 28. 3. 2022 bylo nainstalováno bezkontaktní výdejní místo Z-BOX Zásilkovny před hlavním vchodem do nemocnice.

celá zpráva

31. 03. 2022 / Nemocnice Tábor, a. s.

Gump – pes, který naučil lidi žít na dětském oddělení

Táborská nemocnice zažila zase jeden výjimečný den. Filip Rožek, který je autorem knihy Gump – pes, který naučil lidi žít, přišel s nápadem potěšit děti na dětském oddělení naší nemocnice. Ve středu 30. 3 2022 přijel na toto oddělení se svým psem Gumpem, se známým hercem a ústřední postavou filmu MgA. Bolkem Polívkou a s režisérem a kameramanem doc. MgA. Františkem A.Brabcem, který třikrát získal Českého lva a je kameramanem a režisérem filmu Gump.

celá zpráva

28. 03. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

V písecké nemocnici pomáhá s likvidací bakterií robot

Omezit šíření infekčních onemocnění, bakterií a dalších druhů škodlivých mikroorganismů v Nemocnici Písek pomáhá od letošního února robot. Během deseti minut vydezinfikuje místnost o velikosti 25 metrů čtverečních i s toaletou a významně tak ušetří čas zdravotnického personálu. Nemocnice jej využívá na Ortopedicko-traumatologickém oddělení a na jednotce intenzívní péče.

celá zpráva

25. 03. 2022 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Úrazy dětí a dospělých ošetříme od 1. dubna v pavilonu C v prostoru Oddělení urgentního příjmu

Nemocnice České Budějovice přesouvá od 1. dubna akutní úrazové ambulance pro děti a dospělé do přízemí pavilonu C, do prostor Oddělení urgentního příjmu.

celá zpráva