Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

17. 03. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Středoškoláky z Písku si opět vyhlédli upíři

Studenti píseckých středních škol jako noví dobrovolní dárci krve. S tímto cílem středoškoláky už několik let oslovují organizátoři akce „Upíři ve škole“. Střední zdravotnická škola Písek ve spolupráci s píseckou nemocnicí takto hledají mezi mladými lidmi prvodárce.

celá zpráva

16. 03. 2022 / Nemocnice Písek, a. s.

Písecká nemocnice pomáhá Ukrajině – do země posílá zdravotnické pomůcky, uprchlíkům nabízí ubytování i ošetření

Písecká nemocnice se intenzívně zapojila do pomoci Ukrajině. Do válkou zasažené země zasílá zdravotnický materiál i přístroje, uprchlíkům nabízí ubytování i lékařskou péči. Zaměstnanci nemocnice finančně přispívají na konta pomoci.

celá zpráva

16. 03. 2022 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s.

Od 17.3.2022 budou opět povoleny návštěvy pacientů v jindřichohradecké nemocnici

Od zítřka tj. 17.3.2022 budou opět povoleny návštěvy pacientů v jindřichohradecké nemocnici za dodržení níže uvedených pravidel.

celá zpráva

14. 03. 2022 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice povoluje od 14. března návštěvy pacientů

Od pondělí 14. března se Nemocnice České Budějovice, a.s. znovu otevírá návštěvám.

celá zpráva