Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

02. 10. 2020 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Nemocnice Strakonice upravuje režim návštěv na Plicním oddělení

S ohledem na vývoj epidemiologické situace vyhlašuje Nemocnice Strakonice, a.s. od soboty 3. října 2020 zákaz návštěv na Plicním oddělení (OTRN).

celá zpráva

02. 10. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

POMOZTE DRUHÝM DARUJTE „ REKONVALESCENTNÍ PLAZMU“

PLAZMY JE MÁLO A PACIENTŮ PŘIBÝVÁ Plazma od pacientů, kteří se vyléčili z nemoci COVID-19 může být prospěšná pro pacienty se závažným stupněm onemocnění COVID-19. Cílem je zvýšení schopnosti organismu bojovat s virem.

celá zpráva

01. 10. 2020 / Nemocnice Tábor, a. s.

Částečné omezení provozu táborské nemocnice

Vážení spoluobčané, pacienti, vzhledem k instalaci nových dieselagregátů a přepojování na novou elektrickou rozvodnu dne 3. 10. 2020 cca od 8.00 – do 16.00 hodin bude pavilon interních oborů, ARO, porodnice, chirurgická a ortopedická ambulance a dětské oddělení napájeno z náhradního zdroje. Zbytek nemocnice bude fungovat ve standardním režimu.

celá zpráva

30. 09. 2020 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Pacienti Nemocnice České Budějovice budou volit v pátek 2. října

O nadcházející krajské volby pacienti českobudějovické nemocnice nepřijdou. Zájemci, kteří splní zákonné podmínky, budou volit v pátek 2. října, kdy se za nimi dostaví zástupci okrskové volební komise.

celá zpráva