Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice Prachatice zahájí provoz Kožní ambulance

Nemocnice Prachatice zahájí provoz Kožní ambulance

V pondělí 5. června zahajuje v Nemocnici Prachatice, a.s. provoz Kožní ambulance (Dermatologie). Tím bude efektivně naplněna potřeba tolik chybějící zdravotní péče v tomto oboru pro obyvatele Prachatic a širokého okolí. Péče v kožní ambulanci je nasmlouvána pro pacienty všech zdravotních pojišťoven.

Ordinace MUDr. Anny Škáchové bude pacientům k dispozici po předchozím objednání ve dnech pondělí a úterý, vždy od 7:30 hodin do 14:00 hodin. „Kožní ordinaci pacienti najdou ve třetím patře hlavní budovy nemocnice vedle onkologické ambulance. První objednávky lze uskutečnit už v pátek 2. Června od 8:00 do 12:00 hodin na čísle 606 676 836,“ upřesnil ředitel nemocnice Ing. Michal Čarvaš, MBA.

V dalším období se lze telefonicky objednávat vždy v pondělí a v úterý od 13:00 do 15:00 hodin. „Pro zkvalitnění našich služeb a zvýšení komfortu pacientů připravujeme ke konci června on-line objednávací kalendář, který bude k dispozici na webových stránkách Nemocnice Prachatice, a.s. - www.nempt.cz.“ dodal Čarvaš.