Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice Jindřichův Hradec spustila projekt MEDIC ON BOARD

Nemocnice Jindřichův Hradec spustila projekt MEDIC ON BOARD

Intenzivní stáž MEDIC ON BOARD je určena všem studentům 5. a 6. ročníků medicíny.  Budoucím lékařům nabízí možnost získat důležité zkušenosti tzv. „z první ruky”. Po celou dobu praxe jim bude k dispozici odborník z naší nemocnice a veškeré potřebné moderní vybavení.

Chceme, aby se studenti u nás cítili „jako doma”, a proto nemocnice pro přihlášené zajistí ubytování přímo v Jindřichově Hradci. Bonusem tak je, že stážisté budou mít možnost poznat krásné město i malebnou jihočeskou přírodu v okolí.

Pro komplexní informace, přehlednost a snadnější možnost přihlášení byly k projektu spuštěny webové stránky www.mediconboard.cz.  Potenciální zájemci zde najdou všechny potřebné informace a kontakty. K přihlášení stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Součástí webu je i nové propagační video, ve kterém naši lékaři celý projekt představují. 

Tento projekt je přínosný oboustranně. Věříme, že když mladým medikům ukážeme reálné lidi, reálné akce a celkové reálné nemocniční prostředí, budou se k nám rádi vracet.

„Pro mladé lékaře je zcela zásadní začít kariéru se správnými lidmi a naše akce je jednou z možností, jak se s nimi seznámit. Mladí medici si mohou vybrat konkrétní oddělení naší nemocnice a během jednoho týdne poznají daný obor v celé jeho šíři. Měla by to pro ně být TAK TROCHU LEPŠÍ PRAXE.“ říká ředitel Nemocnice Jindřichův Hradec a primář ARO MUDr. Vít Lorenc.

K projektu byly spuštěny webové stránky www.mediconboard.cz