Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Vozidlo pro Domácí péči Nemocnice Tábor, a.s.

Vozidlo pro Domácí péči Nemocnice Tábor, a.s.

V průběhu koronavirové pandemie vypsala společnost ŠKODA AUTO, a.s. grantový program Škoda auto „Program MOBILITA“ v rámci Nadace rozvoje občanské společnosti NROS. Cílem tohoto programu bylo rozdělit 100 vozidel značky ŠKODA Octavia organizacím, které zajišťují zdravotnické a sociálních služby a to zejména terénní formou, aby se zlepšila dostupnost a zvýšil se dosah poskytování těchto služeb.

Jedním z oddělení  Nemocnice Tábor, a.s. je Domácí péče Tereza, díky kterému nemocnice splňovala kritéria přihlásit se do tohoto projektu a mít tak možnost ucházet se o jedno vozidlo značky Škoda Octavia.

Vyhlášením výsledků tohoto grantového projektu jsme byli velmi mile překvapeni .  Nemocnice Tábor, a.s. získala jedno ze 100 ks nejnovějších ŠKODA Octavií, které byly do projektu určeny a dne 6.8.2020 si vozidlo převzali zástupci nemocnice – ekonomický náměstek Ing. Miroslav Kubeš a vedoucí provozního oddělení Josef Markvart, od vybraného dealera vozů Škoda Porsche České Budějovice.

Domácí péče Tereza má se zdravotní péčí poskytovanou v terénu dlouholetou zkušenost. Svou činnost zahájila již v roce 1994. Získané vozidlo přispěje k zajištění zdravotní péče u většího počtu klientů, jejichž nárůst jsme v poslední době zaznamenali. Všeobecné sestry poskytují zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí klientů, v rozsahu 7 dní v týdnu 24 hod denně. Nové vozidlo bude využíváno zejména v oblasti Tábora, v okruhu obce Jistebnice, Mladá Vožice, Chýnov a Bechyně.