Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Samoobslužné výdejní místo Z-BOX Zásilkovny u nemocnice

Samoobslužné výdejní místo Z-BOX Zásilkovny u nemocnice

V době pandemie koronaviru se významně zvýšil zájem o doručování balíčků prostřednictvím zásilkových služeb. Nemocnice Tábor, a. s., má přes 1 000 zaměstnanců, což představuje takové město ve městě. Abychom šetřili čas našim zaměstnancům, v pondělí 28. 3. 2022 bylo nainstalováno bezkontaktní výdejní místo Z-BOX Zásilkovny před hlavním vchodem do nemocnice. Z-BOX se ovládá přes mobilní aplikaci Zásilkovny a je napájen vlastními solárními panely. Celý systém funguje tak, že v okamžiku doručení zásilky do Z-BOXu řidičem obdrží zákazník informační zprávu (SMS, e-mail a notifikaci do aplikace Zásilkovna) a od té chvíle je možné zásilku vyzvednout. Zásilku na dobírku lze pomocí aplikace i zaplatit nebo prodloužit úložní dobu.  K obsluze Z-BOXu je vedle chytrého telefonu potřeba mít na přístroji aktivní bluetooth. Při příchodu k Z-BOXu se aplikace přes bluetooth spáruje a otevře schránku se zásilkou.

Je to další služba našim zaměstnancům, kterou mohou využít například při příchodu či odchodu ze zaměstnání, podobně, jako je bankomat ve vstupní hale nemocnice. Tento krok dobře zapadá do systémových kroků péče o naše zaměstnance s cílem dopřát jim více času, který pak mohou věnovat sami sobě, svým rodinám a přátelům.

Protože je Z-BOX umístěn na volně přístupném místě s výhodou zaparkování v jeho blízkosti a je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zvýší se tak komfort vyzvedávání zásilek nejen zaměstnancům nemocnice, ale i široké veřejnosti.