Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Fotbalový turnaj jihočeských nemocnic 2018

Již čtvrtý ročník fotbalového turnaje mezi jihočeskými nemocnicemi se uskutečnil v pátek 8. června 2018 v Borovanech. Pořádající nemocnicí byl tentokrát Český Krumlov. V příjemném počasí se sjeli hráči ze šesti nemocnic Jihočeského kraje (Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor).

Nemocnice Tábor, a.s., nenechala nic náhodě a hned první zápas s prachatickou nemocnicí vyhrála 11:2. Fotbalový tým složený z lékařů, laborantů, asistentů, sanitářů i „ajťáků“ si vítězné skóre pojistil i v dalších zápasech, a to s Českým Krumlovem 4:1 a Strakonicemi 2:1. I ve finále s Jindřicho-Hradečáky umístili táborští do brány o jeden balón více než soupeř, tedy 2:1.

A tak přibyl táborským zdravotníkům do sbírky k předloňskému stříbrnému a loňskému bronzovému poháru ještě pohár nejcennější, pohár zlatý.

První místo obsadila Nemocnice Tábor, a.s., druhé místo Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. a místo třetí Nemocnice Strakonice, a.s.

Krumlovským pořadatelům děkujeme za výbornou organizaci, občerstvení, „objednání“ přívětivého počasí ke hře, a hlavně úžasnou atmosféru po celou dobu turnaje!