Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

1. miminka roku 2022 narozená v Jihočeských nemocnicích

1. miminka roku 2022 narozená v Jihočeských nemocnicích

První Jihočeské miminko roku 2022 se jednu minutu po půlnoci narodilo v Písku. Holčička Nela Dobiášová váží 3550 g a měří 50 cm. Narodila se šikovné mamince Heleně Dobiášové z Písku, jako její druhé miminko. Porod proběhl přirozenou cestou. Maminka i miminko jsou v pořádku a všichni včetně tatínka se moc těší z narození hezké holčičky.

Druhým jihočeským miminkem, které se narodilo 11 minut po půlnoci ve strakonické porodnici byla Tereza Beranová. Terezka váží 2880 g a doma už se na ni těší bratříček.

Další novoroční miminko se narodilo v 1:15 v Českých Budějovicích. Antonín Klouda váží 3770 g a i jeho s maminkou Kateřinou Kloudovou čeká doma v Českých Budějovicích starší sourozenec.  

V 5:04 se v Českém Krumlově narodil akutním císařským řezem chlapeček Minh Duc Vu, který váží 3010 g. V Benešově nad Černou se na něj těší další dva sourozenci.