Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

12. 04. 2018 / Nemocnice Tábor

Nadace Křižovatka daruje novorozenecko – porodnickému oddělení táborské nemocnice třináct monitorů dechu

Nadace Křižovatka v rámci svého projektu „Maminko, dýchám‟ daruje v pátek 13. dubna 2018 ve 13 hodin novorozenecko – porodnickmu oddělení táborské nemocnice třináct monitorů dechu Babysense II.

celá zpráva

12. 04. 2018 / Nemocnice Písek, a. s.

Písecká nemocnice získá další monitory dechu

Novorozenecké oddělení písecké nemocnice získá tři nové monitory dechu pro novorozence. Monitory značky Babysense II za více než 7 tisíc korun budou hlídat nově narozené děti, ohrožené Syndromem náhlého úmrtí. Přístroje byly věnovány díky projektu Nadace Křižovatka „Maminko, dýchám“.

celá zpráva

11. 04. 2018 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s.

Medik roku 2018 se uskuteční v Jindřichově Hradci

Ve dnech 13. – 15. dubna 2018 proběhne v Nemocnici Jindřichův Hradec 4. ročník soutěže Medik roku. Hlavním organizátorem je společnost Jihočeské nemocnice. Záštitu nad akcí převzal ministr zdravotnictví pan Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch a hejtmanka Jihočeského kraje Mgr. Ivana Stráská.

celá zpráva

06. 04. 2018 / Nemocnice Tábor, a. s.

SVĚTOVÝ DEN ZDRAVÍ 2018

7. dubna 1948 byla založena Světová zdravotnická organizace. Na počest této události se každoročně slaví Světový den zdraví. Po celém světě se konají různé události zaměřené především na prevenci onemocnění a zlepšení kvality života.

celá zpráva