Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

26. 06. 2018 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Regulační poplatek za pohotovostní služby v Nemocnici České Budějovice je nyní možné platit bezkontaktní platební kartou

Nemocnice České Budějovice zavedla nový systém úhrad za pohotovostní službu. Regulační poplatek je nyní možné na nejvíce vytížených místech platit bezkontaktní platební kartou. Platební automaty, které tuto možnost nabízejí, se nacházejí v pavilonech C (ve vestibulu v přízemí vedle vstupu urgentního příjmu), CH (traumatologie – úrazy, neurochirurgie) a v dolním areálu v pavilonu E (2. nadzemní podlaží – ORL, oční).

celá zpráva

21. 06. 2018 / Nemocnice Písek, a. s.

V Písku zajistí hemodialýzu také prázdninovým turistům

Pokud pacient s nemocnými ledvinami přijede během nadcházejících letních prázdnin do jižních Čech, může využít služeb Hemodialyzačního střediska Nemocnice Písek, a. s. Ročně této služby využívá až dvacet nemocných z různých koutů České republiky, kteří do jižních Čech jezdí v létě na dovolenou nebo o vánočních či velikonočních svátcích za svými příbuznými. Výjimečně jezdí také cizinci.

celá zpráva

20. 06. 2018 / Nemocnice Tábor, a.s.

Nemocnice Tábor, a.s., obhájila po páté certifikát CZECH Stability Award AAA

Již pátým rokem obhájila Nemocnice Tábor, a.s., získání certifikátu CZECH Stability Award AAA. Certifikát převzal z rukou zástupce firmy Bisnode Lukáše Ručky ředitel Nemocnice Tábor, a.s., Ing. Ivo Houška, MBA a ekonomický náměstek Ing. Miroslav Kubeš, MBA

celá zpráva

19. 06. 2018 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Nemocnice Strakonice otevírá nové pracoviště magnetické rezonance

Tříleté snažení strakonických lékařů o zavedení nové diagnostické metody bude začátkem léta završeno zprovozněním nové magnetické rezonance.

celá zpráva