Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

03. 05. 2017 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Lázeňská Bechyně bude hostit odbornou konferenci projektu GEOMED

Do Bechyně se na konci příštího týdne sjedou odborníci na balzamické silice, nutraceutika a peloidy. V lázeňském městě se od 4. do 6. května uskuteční další odborná konference a soustředění projektu GEOMED 2017. Akci připravila Česká společnost klinické farmakologie ve spolupráci s pracovištěm klinické farmakologie Nemocnice České Budějovice.

celá zpráva

02. 05. 2017 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Nemocnice zrekonstruovala ordinaci a čekárny

Pacienti a návštěvníci prachatické nemocnice, zejména pak ambulance bolesti, interní pohotovosti a rentgenů mají od dubna příjemnější prostředí. Nové vybavení do čekáren vyšlo prachatickou nemocnici na celkových 110 tis. Kč. Pacientům se tak zvýšil komfort při čekání na vyšetření, neboť stávající sedačky již byly velmi nepohodlné.

celá zpráva

02. 05. 2017 / Nemocnice Prachatice, a. s.

Dne 27.4.2017 se konal I.ročník odborné konference "OŠETŘOVATELSTVÍ NAPŘÍČ ODBORNOSTMI"

Konferenci uspořádal organizační tým Nemocnice Prachatice, a.s., pod vedením hlavní sestry Mgr. Heleny Prokešové a manažerky kvality Mgr. Dany Podholové. Program přednášek byl sestaven tak, aby byl přínosem nejen pro vrcholový management zdravotnických zařízení a ústavů sociální péče, ale i pro pracovníky ve vedoucích pozicích na lůžkových odděleních a zároveň i pro ošetřovatelský personál ve směnném i ambulantním provozu.

celá zpráva

02. 05. 2017 / Nemocnice Prachatice, a. s.

SNĚHOVÁ KALAMITA ZASÁHLA I PRACHATICKOU NEMOCNICI

Kalamitní stav a s tím spojený blackout zasáhl v pátek 28. dubna 2017 i nemocnici v Prachaticích.

celá zpráva