Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

01. 06. 2018 / Nemocnice Písek, a. s.

V Nemocnici Písek bude na Mezinárodní den dětí otevřen nový babybox

Nemocnice Písek bude disponovat babyboxem nové generace. Otevřen bude v pátek 1. června 2018 ve 12 hodin. Symbolicky se tak stane 13 let po otevření vůbec prvního českého babyboxu – 1. června 2005 byl uveden do provozu v pražském Hloubětíně na soukromé klinice GynCentrum.

celá zpráva

30. 05. 2018 / Nemocnice Písek, a. s.

Odborníci na rakovinu prsu se sjedou do Písku

Až stovka odborníků na rakovinu prsu se chystá do Písku, aby diskutovala o tomto závažném onemocnění, které postihuje stále větší procento žen. V pátek 1. června se v písecké nemocnici bude konat Písecký mamologický den 2018. Právě Nemocnice Písek, a. s., je známa svým komplexním přístupem k řešení tohoto onemocnění – od prevence, diagnostiky, chirurgického zákroku až po následnou léčbu a psychologickou terapii.

celá zpráva

24. 05. 2018 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Své ano si řekli na JIPce Infekčního oddělení

V českobudějovické nemocnici se minulý týden udála velice nestandardní událost. Přímo na jednotce intenzivní péče Infekčního oddělení v sobotu proběhl svatební obřad. Své ano si řekli pacient v závažném, ale stabilizovaném stavu, a jeho snoubenka. Oddávajícím byl nemocniční kaplan, svědky ošetřující lékař a sestra ve službě.

celá zpráva

23. 05. 2018 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice zve na preventivní osvětovou akci zaměřenou na rakovinu kůže

V terminálu Nemocnice České Budějovice se ve čtvrtek 24. května uskuteční Den zdraví zaměřený na prevenci proti kožním nádorům.

celá zpráva