Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

21. 11. 2017 / Nemocnice Tábor, a. s.

Další knihy putovaly z Městské knihovny Tábor za pacienty do táborské nemocnice

Bylo jich přes 300 a obohatily knihovničky na interně, rehabilitaci, neurologii i plicním oddělení.

celá zpráva

21. 11. 2017 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Chronická obstrukční plicní nemoc každý rok zabije 2500 lidí. Nechte se zdarma vyšetřit ve strakonické nemocnici

Světový den CHOPN, tedy chronické obstrukční plicní nemoci, připadá na středu 22. listopadu. Právě v tento den mohou od 8 do 14 hodin zájemci přijít a nechat se zdarma vyšetřit na plicním oddělení Nemocnice Strakonice. Součástí je vyšetření spirometrie a plicních funkcí k vyloučení obstrukce.

celá zpráva

21. 11. 2017 / Nemocnice Tábor, a. s.

Zrušena akce ke Světovému dni dekubitů

Z důvodu nemoci Nemocnice Tábor, a.s. ruší plánovanou akci ke Světovému dni dekubitů, která se měla konat zítra, tj. 22. listopadu 2017.

celá zpráva

20. 11. 2017 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Písecká nemocnice uspokojí i pacienty, kteří chtějí nadstandardní péči

Jedno z nevýznamnějších zdravotnických zařízení na jihu Čech – Nemocnice Písek, a. s. – dokáže uspokojit i náročné pacienty, kteří vyžadují nadstandardní péči. Týká se to nejen pobytu na plně vybavených jednolůžkových pokojích hotelového typu, ale i různých zdravotnických zákroků, například modelace odstátých ušních boltců, preventivního mamografického vyšetření u mladších žen, laparoskopické sterilizace žen, operace očních víček a řady dalších.

celá zpráva