Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

26. 07. 2018 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Reakce Nemocnice České Budějovice na nepravdivé údaje uvedené v tiskové zprávě protikorupčního spolku

Nemocnice České Budějovice, a. s., se ohrazuje proti nepravdivým nebo zkresleným tvrzením uváděným v tiskové zprávě spolku Oživení ze dne 25. 7. 2018. Tyto výroky mohou poškodit dobré jméno Nemocnice České Budějovice, a. s. se všemi možnými důsledky pro spolek Oživení. Proto také cítíme potřebu uvést tyto nepravdivé výroky na pravou míru.

celá zpráva

23. 07. 2018 / Nemocnice Tábor, a. s.

Ministr zdravotnictví navštívil táborskou nemocnici

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívil v pátek 20. července 2018 Nemocnici Tábor, a.s. V doprovodu vedení nemocnice si prohlédl nemocniční prostory, navštívil lůžkovou část oddělení chirurgického, gynekologicko – porodnického a hemodialyzačního.

celá zpráva

11. 07. 2018 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Vodňanská poliklinika dostane novou sanitku

Nemocnice Strakonice rozšiřuje svůj vozový park o novou sanitku, která byla pořízena s významným přispěním Nadace ČEZ. Nový vůz bude sloužit na detašovaném pracovišti ve Vodňanech. K převozu pacientů ho budou využívat zdravotníci z Polikliniky Vodňany. Nová sanitka bude slavnostně pokřtěna v pátek 13. července.

celá zpráva

09. 07. 2018 / Jihočeské nemocnice, a. s.

Zástupci jihočeských nemocnic s VZP dojednali nezměněný počet lůžek a nemocničních oddělení

Skladba i počet lůžek v jihočeských nemocnicích zůstanou ve stávající podobě. V průběhu měsíce května a června k této dohodě dospěli zástupci zdravotnického holdingu Jihočeské nemocnice a. s. a Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky při jednáních o nových rámcových smlouvách a spektru péče pro dalších pět let.

celá zpráva