Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

10. 07. 2017 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Novým primářem strakonické chirurgie se stal Radek Chalupa

Chirurgické oddělení Nemocnice Strakonice má od 1. července letošního roku nového primáře. Stal se jím Radek Chalupa, který nahradil Jana Hlada, jenž funkci primáře zastával od 1. září 2004.

celá zpráva

27. 06. 2017 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Fanoušci fotbalové Slavie si proti sobě zahráli ve Strakonicích. Výtěžek ze vstupného darovali místní nemocnici

Nemocnici Strakonice podpořili organizátoři 17. celostátního setkání fanklubů SK Slavia Praha, které se uskutečnilo v sobotu 24. června na strakonickém stadionu Na Sídlišti. Celkem 32 týmů z celé ČR se utkalo v tradičním turnaji, který letos organizoval strakonický spolek. Nemocnici darovali výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši 8 tisíc korun.

celá zpráva

21. 06. 2017 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice slavnostně zahájila provoz nového dvoupatrového parkoviště

Před Nemocnicí České Budějovice výrazně přibyl počet parkovacích míst. Na místě bývalé transfuzní stanice bylo v úterý 20. června slavnostně otevřeno nové dvoupatrové parkoviště, díky kterému nyní u hlavního vstupu do areálu zaparkuje 497 automobilů, což je dvojnásobek dosavadní kapacity. Výstavba byla zahájena v září roku 2016. Parkoviště bude otevřeno k 1. červenci 2017.

celá zpráva

21. 06. 2017 / Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocnice Tábor, a.s. získala certifikát CZECH Stability Award AAA již počtvrté

Hodnocení CZECH Stability Award AAA je prestižní ocenění s historií sahající až do roku 1990. „Díky tištěnému certifikátu a aktivnímu logu na svém webu, které vám již počtvrté uděluje naše firma Bisnode, ujišťujete obchodní partnery, že jednají s prověřenou společností nejvyšších kvalit“, uvedl zástupce firmy Bisnode Lukáš Ručka při předávání certifikátu CZECH Stability Award AAA řediteli Nemocnice Tábor, a.s., Ing. Ivo Houškovi, MBA.

celá zpráva