Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

19. 09. 2017 / Nemocnice Písek, a. s.

V Písku se půjde už počtvrté pochod Za zdravé chlapy

Na prevenci urologických onemocnění, například prostaty, upozorní ve středu 20. září pochod Za zdravé chlapy, který už čtvrtým rokem pořádá Nemocnice Písek, a. s. Pochod startuje v 16.30 od písecké nemocnice. Už v 16.00 tam všichni účastníci získají modrá trička a také poukaz v hodnotě 90 korun pro konzumaci v závěru happeningové akce na Ostrově, kde pochod skončí.

celá zpráva

18. 09. 2017 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

V rámci Národního týdne kojení uspořádá Nemocnice České Budějovice osvětovou akci

Nemocnice České Budějovice se připojí k Národnímu týdnu kojení. Ve středu 20. září uspořádá od 11 do 14 hodin osvětovou akci. Místem dění se stane terminál nemocnice.

celá zpráva

18. 09. 2017 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Ve Strakonicích se uskuteční tradiční česko-americké neurologicko/internistické sympozium

Ve čtvrtek 5. října 2017 uspořádá Nemocnice Strakonice ve spolupráci s Lahey Hospital & Medical Center (Boston, USA) již čtvrtý ročník česko-amerického neurologicko/internistického sympozia. Akce se uskuteční v reprezentačních prostorách strakonického hradu.

celá zpráva

15. 09. 2017 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Za finanční dar od společnosti Swiss Life Select zakoupila Nemocnice Strakonice nový spirometr pro dětské oddělení

Finanční dar ve výši 100 tisíc korun získala Nemocnice Strakonice od společnosti Swiss Life Select. Převzala si ho prostřednictvím nadace Naděje dětem.

celá zpráva