Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

18. 06. 2018 / Nemocnice Písek, a. s.

Upíři hledají ve školách novou krev

I když je v jižních Čechách dlouhodobě dostatek transfúzní krve, nemocnice vítají každého nového zájemce o dárcovství této tekutiny. Například písecká nemocnice začíná hledat nové dárce krve mezi středoškoláky. Akcí s názvem „Upíři ve škole“ upozorňuje na význam dobrovolného dárcovství a nabírá prvodárce.

celá zpráva

18. 06. 2018 / Nemocnice Prachatice, a. s.

8. ročník Dětského dne a benefičního koncertu “Kdo má rád...”

Déšť na zámku Nové Hrady připršel koncertu „Kdo má rád…“ něco přes 44.000,- Kč. V sobotu 2. června se v jižních Čechách na zámku Nové Hrady uskutečnil 8. ročník Dětského dne a benefičního koncertu „Kdo má rád“ pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské, která se akce osobně zúčastnila již poosmé.

celá zpráva

13. 06. 2018 / Nemocnice Tábor, a. s.

Fotbalový turnaj jihočeských nemocnic 2018

Již čtvrtý ročník fotbalového turnaje mezi jihočeskými nemocnicemi se uskutečnil v pátek 8. června 2018 v Borovanech. Pořádající nemocnicí byl tentokrát Český Krumlov. V příjemném počasí se sjeli hráči ze šesti nemocnic Jihočeského kraje (Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor).

celá zpráva

07. 06. 2018 / Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s.

Nemocnice Jindřichův Hradec otevírá nové pracoviště magnetické rezonance

Jindřichohradecká nemocnice po dvou letech intenzivních příprav uvede začátkem prázdnin do provozu zcela nové pracoviště magnetické rezonance.

celá zpráva