Jsme nemocnice,
kterým na Vás záleží.

Nemocnice založené a vlastněné Jihočeským krajem

Jsme nemocnice, kterým na Vás záleží. Chceme Vám nabídnout vlídný přístup i nejmodernější dostupnou péči. Zajišťujeme pro Vás, občany i návštěvníky Jihočeského kraje, lékařskou i ošetřovatelskou péči v 8 rozvíjejících se a prosperujících nemocnicích. Jsme připraveni se o Vás postarat v Dačicích, Prachaticích, Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Táboře, Písku a v Českých Budějovicích.

07. 03. 2017 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Nemocnice České Budějovice uspořádá Den zdraví zaměřený na zelený zákal. Připojí se k celosvětové osvětové kampani

Den zdraví ku příležitosti Světového týdne glaukomu uspořádá 13. března Nemocnice České Budějovice. Od 10 do 13 hodin si zájemci budou moci nechat změřit nitrooční tlak.

celá zpráva

28. 02. 2017 / Nemocnice České Budějovice, a. s.

Českobudějovická nemocnice se připojí ke Světovému dni ledvin

Zdravým životním stylem pro zdravé ledviny. To je odkaz letošního Světového dne ledvin, který připadá na 9. března. Letos se věnuje edukaci o škodlivých následcích obezity a jejího vztahu k onemocnění ledvin. Ve vstupním terminálu Nemocnice České Budějovice přivítají o týden později, tedy 16. března, lékaři a zdravotnický personál všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o nemocech ledvin a obezitě.

celá zpráva

28. 02. 2017 / Nemocnice Strakonice, a. s.

Nemocnice Strakonice připravila společně s odborovou organizací již 38. ročník Dětské zimní olympiády

Celkem 22 dětských závodníků soutěžilo ve slalomu na lyžích a bobování na tradiční Dětské zimní olympiádě, kterou organizuje Nemocnice Strakonice ve spolupráci s odborovou organizací. Již 38. ročník této oblíbené události se uskutečnil 18. února v rekreačním zařízení nemocnice, které se nachází na Kubově Huti.

celá zpráva

27. 02. 2017 / Nemocnice Prachatice, a. s.

V rámci Světového dne ledvin nabídne nefrologická ambulance Nemocnice Prachatice zájemcům preventivní vyšetření

Nemocnice Prachatice se připojí k 11. ročníku Světového dne ledvin, který letos připadl na 9. březen. V nefrologické ambulanci budou moci zájemci využít základní vyšetření k zachycení onemocnění ledvin.

celá zpráva